Xanet s.r.o


Špičkové technologie ve Vašich službách

Xanet svým klientům nabízí vždy řešení s cílem zajistit tu nejvyšší úroveň kvality a profesionality. V mnoha ohledech to je na českém trhu unikátní přístup a realizovaná řešení neodráží pouze aktuální požadavky zákazníka, ale jsou připravena i pro budoucí rozvoj jeho potřeb.

Výhodnou společnosti Xanet je partner s licencí pro frekvenční pásma 26 GHz a 28 GHz umožňující přenos na platformě FWA, dovolující nabídnout spolehlivé, flexibilní a garantované řešení tzv. poslední míle až k zákazníkovi.

Další technologickou předností společnosti Xanet je přenosové prostředí ATM, a to v případě FWA po celé přenosové síti až na koncové zákaznické zařízení (ATM switche). Toto výjimečné přenosové prostředí v kombinaci s výše uvedeným frekvenčními pásmy platformy FWA, vytváří skutečnou konkurenci optickým či metalickým trasám.

 
 
 

Partner BroadNet Czech zprovozňuje síť 28 GHz
Po licenci na pásmo 26GHz BroadNet získal i licenci na 28GHz a zákazníkům je tak k dispozici nejmodernější širokopásmový systém vysoké kvality. Více info

Vyžádejte si nabídku
Přesvědčte se o technologických a cenových výhodách řešení od společnosti Xanet a vyžádejte si nabídku telekomunikačních služeb. Více info

 
 

Xanet |
Tel.: +420.515908668, | Fax.: +420.515908670 | E-mail: obchod@xanet.cz