Xanet s.r.o


Najděte si svého partnera

Vážený zákazníku,

v souvislosti s rozvojem podnikatelských aktivit reagujeme na přání řady z Vás a nabízíme produkt usnadňující a zlevňující Vaši hlasovou komunikaci s obchodními partnery. Tento produkt navazuje na sofistikované hlasové služby Broadnet Neovoice, které staví zejména paketovou telefonii VoIP, VoATM vysoko nad běžnou nabídku telefonních služeb pro profesionální využívání.

Nový produkt

Nový produkt - možnost telefonování s vybraným partnerem zdarma včetně kombinace telefonní linky s mobilním telefonem podporujícím WiFi – přináší kromě úspory nákladů i další výhody, plynoucí z využívání tzv. IP Centrexových hlasových služeb.

Pokud máte v obchodním okruhu partnera, se kterým musí Vaše společnost často verbálně komunikovat, pak Vám umožníme telefonovat s tímto obchodním partnerem zdarma. Stačí jen doporučit danou společnost některému z našich obchodníků (Vašemu Account Managerovi) či zaslat na naši adresu obchod@xanet.cz doporučení a my se již postaráme o ostatní.

Pokud Vašeho partnera začleníme do naší sítě, pak s ním budete moci komunikovat zdarma a současně získáte jednorázovou slevu na námi poskytované ICT služby ve výši jedné měsíční paušální platby společnosti, kterou jste nám doporučili.

Příklad

Jste například společnost zabývající se obchodováním s rychloobrátkovým zbožím či elektronikou a každý den potřebujete komunikovat s Vašimi dodavateli. Zjišťujete, že e-mailová komunikace je nedostatečná a je třeba s dodavatelem jednat po telefonu. Toto Vás stojí poměrně značnou částku na poplatcích (např. 5000 Kč měsíčně).

Na Vaše doporučení Váš dodavatel s námi naváže spolupráci a bude od nás odebírat službu Internet 2048 kbps za 10.000 Kč měsíčně a k tomu hlasové služby s minimální provolávkou 5.000 měsíčně. (Všechny uvedené ceny jsou pouze orientační, určené pro lepší počítání, nejedná se o ceny za připojení !!!)

V tomto případě Vám náleží jednorázová odměna ve výši 15.000 Kč. Ušetřili jste tedy 60.000 Kč/rok na volání partnerovi a získali odměnu dalších 15.000 Kč - dohromady 75.000 Kč.

Nabídka na jednorázovou odměnu není omezena počtem společností nám doporučených. Za každou jednotlivou společnost, která s námi uzavře smlouvu na dobu určitou (minimálně 9 měsíců ), Vám náleží odměna.

Děkuji za Váš čas strávený touto nabídkou a věřím, že doporučíte naši společnost Vašim partnerům.
Sales and Marketing Director 
 
 
 

Partner BroadNet Czech zprovozňuje síť 28 GHz
Po licenci na pásmo 26GHz BroadNet získal i licenci na 28GHz a zákazníkům je tak k dispozici nejmodernější širokopásmový systém vysoké kvality. Více info

Vyžádejte si nabídku
Přesvědčte se o technologických a cenových výhodách řešení od společnosti Xanet a vyžádejte si nabídku telekomunikačních služeb. Více info

 
 

Xanet |
Tel.: +420.515908668, | Fax.: +420.515908670 | E-mail: obchod@xanet.cz